احدی: تعداد اردونشین‌های ما چهارشنبه ریزش خواهد کرد/ با ۹ بوکسور راهی مجارستان می‌شویم

اکبر احدی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون جواب به این سؤال که شرایط تمرینات تیم ملی بوکس درون حال حاضر چطور هست،گفت:  اردوی تیم ملی بوکس با ۴۰ مشت زن ازبرای حضور درون تورنمنت مجارستان پیگیری می‌شود. تمام برنامه های ما دقیق و منظم پیگیری می‌شود و خدا را شکر بدون هیچ شکل حاشیه‌ای و درون آرامش کامل تمرین می‌کنیم. تمام هدف ما حضور درون المپیک ۲۰۲۰ توکیو و کسب بهترین نتیجه درون این رویداد بزرگ هست.

وی درون جواب به این سؤال که آیا قرار هست چهارشنبه یک ملاقات درون اردویی داشته باشید؟ گفت: بله، ما چهارشنبه یک ملاقات درون اردویی خواهیم داشت و تعدادی از نفرات اردونشین ما پس از این ملاقات ریزش خواهند کرد. تلاش می‌کنیم مشت زنانی را که درون رده جوانان حضور دارند و سال آینده سن آنها به رده جوانان نمی‌خورد را نیز به اردو دعوت کنیم تا درون کنار اردونشینان باشند. ما قرار هست با ۹ ملی پوش راهی مجارستان شویم.

سرمربی تیم ملی بوکس درون جواب به این سؤال که چطور شد که شما میان تورنمنت مجارستان و هندوستان تصمیم گرفتید، با دعوت نامه فدراسیون بوکس مجارستان موافقت کنید،گفت: ما دو دعوتنامه از هندوستان و مجارستان را همزمان دریافت کردیم. فاصله زمانی این دو اردو از یکدیگر پنج روز بود. مجارها ۹ وزن از بوکسورهای ما را به این تورنمنت دعوت کرده بودند، ولی هندی‌ها شش وزن را به این تورنمنت کشورشان دعوت کرده بودند. ما پس از تحقیق‌های نهایی با مسئولان فدراسیون به این جمع‌بندی رسیدیم که راهی مجارستان شویم چون از لحاظ فنی ازبرای ما بهتر هست و تعداد بوکسورهای کشورمان که قرار هست راهی مجارستان شوند، بیشتر خواهد بود. ۲۵ دی‌ماه اردوها تعطیل می‌شود و از یکم بهمن‌ماه اردوهای‌مان دوباره شروع می‌شود و تا روز اعزام ملی‌پوشان درون اردو حضور خواهند داشت.

احدی درون آخر صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: با مسئولان فدراسیون بوکس ازبرای حضور تیم ملی درون المپیک ۲۰۲۰ توکیو یک برنامه‌ریزی بلندمدت و دقیقی را انجام داده‌ایم. قرار هست درون این مسیر المپیک ما ۱۳ مرحله اردو داشته باشیم، درون واقع این اردوها تا سوم مردادماه سال ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت. قطعاً‌ درون این مسیر رویدادهای با اهمیت دیگری را پیش رو داریم که ازبرای حضور درون این رقابت‌ها نیز برنامه‌ریزی‌های دقیقی کرده‌ایم. 

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *