بازگشت عابدینی ازبرای خودش و تیم‌ملی خوب بود/ درون اپه و فلوره هم سهمیه می‌خواهیم

فضل‌الله باقرزاده درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد شرایط تیم‌های ملی شمشیربازی اظهارداشت: تیم اِپه ما خود را ازبرای جام جهانی قطر که اوایل بهمن‌ماه شروع می‌شود آماده می‌کند و درون حال حاضر زیر نظر علی یعقوبیان درون اردو حضور دارند و با انگیزه کار می‌کنند. تیم سابرمان هم باید از جام جهانی لهستان که ۱۰ دی‌ماه خواهد بود آماده می‌شود، تیم‌های ملی نوجوانان هم باید خودشان را ازبرای قهرمانی آسیا درون اردن آماده کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه خرج‌ها بالا رفته و ما تلاشمان را می‌کنیم که هیچ کمبودی ازبرای ملی‌پوشان وجود نداشته باشد.

* برنامه خوبی ازبرای کسب سهمیه درون اپه وفلوره داریم

رئیس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به اینکه درون اسلحه‌ها اِپه و فلوره درون پی کسب سهمیه المپیک از زون آسیا هستیم، گفت: ازبرای این کار تلاش کردیم اعزام‌هایمان را زیاد کنیم تا بچه‌ها تجربه زیادی داشته باشند، با توجه به اینکه کشورهای قدرتمندی درون اِپه و فلوره آسیا حضور دارند به همین دلیل کسب سهمیه از طریق رنکینگ جهانی خیلی دشوار هست و توجه ما به قسمت زون آسیاست.

باقرزاده ادامه داد: نفرات خوبی را درون اِپه و فلوره پیدا کردیم که آینده خوبی دارند و ما هم تمام و کمال از آنها حمایت خواهیم کرد، یکی از این نفرات محمد رضایی ۱۷ ساله هست که درون قهرمانی کشور توانست عنوان دوم را کسب کند و استعداد خوبی هست. میرمحمدی درون فلوره درون حال حاضر تمام وقت تمرکزش را روی این اسلحه گذاشته و درون حال آماده‌سازی ملی‌پوشان هست.

 

* بازگشت عابدینی ازبرای خودش و تیم‌ملی خوب بود

وی درون مورد وضعیت مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی سابر گفت: پس از مصدومیتی که داشت وضعیتش بهتر شده و خودش را ازبرای جام جهانی لهستان آماده می‌کند. حضور وی هم ازبرای خودش هم ازبرای تیم ملی شمشیربازی خوب هست و جوان‌ترها می‌توانند از تجربیات وی استفاده کردن کنند.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *