باوفا: از نتایج فرنگی‌کاران درون گرجستان لذت بردم/ تمام تیم‌ها ازبرای متوقف کردن ایران می‌آیند

حمید باوفا درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط فرنگی‌کاران جوان ازبرای حضور درون مسابقات جهانی استونی گفت: از تیم سال قبل تنها حسین فروزنده را درون اختیار داریم و ۹۰ درصد از ترکیب تیم دچار تغییر شده هست، البته ۶۰ درصد نفراتی هستند که از سال ۲۰۱۷ ذخیره‌های ما بوده‌اند و سال‌ها درون اردو و تحت نظر کادر فنی حضور داشتند.

وی ادامه داد: ۲ فرنگی‌کار هم از رده سنی نوجوانان اضافه شدند و خوشبختانه شرایط خوبی داریم. البته تغییرات درون رده‌های پایه همیشه وجود داشته هست و ازبرای تمام تیم‌ها شرایط یکسان هست. امیدواریم امسال هم بتوانیم مجددا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم.

* ازبرای هت‌تریک قهرمانی جهان به استونی می‌رویم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان درون جواب به این سوال که چقدر امیدوار به هت‌تریک قهرمانی درون مسابقات جهانی هست، گفت: تمام هدف و برنامه ما کسب سومین عنوان قهرمانی متوالی هست، البته بدون شک تمام تیم‌ها با شناخت کامل‌تر و دقیق‌تری از ایران به این مسابقه می‌آیند و تمام هدفشان متوقف کردن ما هست، هرچند ما هم شناخت خوبی از حریفان‌مان داریم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم درون این اعیاد مبارک هم خودمان عیدی‌مان را بگیریم و هم عیدی خوبی به مردم بزرگ ایران بدهیم. خوشبختانه تیم یکدل و هماهنگی داریم که قسمت اعظمی از این موفقیت‌ها مدیون همین همدلی و هماهنگی هست. بچه‌ها هم شناخت خوبی از ما دارند که سبب می‌شود خواسته‌های یکدیگر را درک کنیم.

*  بنا نشان داد به خوبی توانسته از جوانان استفاده کردن کند

باوفا درون مورد عملکرد شاگردانش درون تورنمنت گرجستان گفت: از نتایج کشتی‌گیران درون تورنمنت گرجستان واقعا لذت بردم. نفراتی مانند ناصرپور، کاویانی‌نژاد و ساروی که سال گذشته درون قهرمانی جهان درون کنار ما بودند، موفق به قهرمانی درون گرجستان شدند که نشان می‌دهد موضوعی که سال‌ها درون آن مشکل داشتیم، به این معنی انتقال از رده جوانان به بزرگسالان، به خوبی صورت گرفته هست، البته محمد بنا هم مربی بزرگ و کاربلدی هست و نشان داد به خوبی توانسته از این جوانان استفاده کردن کند.

وی تصریح کرد: تمام تلاشمان را کرده‌ایم و هر کاری که باید انجام می‌دادیم، انجام داده‌ایم. تمام بچه‌ها آماده هستند و انگیزه بالایی ازبرای موفقیت درون این رقابت‌ها دارند. از مسئولان فدراسیون کشتی هم تشکر می‌کنم که درون این مدت وقت زحمات زیادی کشیدند تا تیم‌ها بدون مشکل مسیر آماده‌سازی خود را طی کنند.

* بابک خودش نخواست درون این برهه زمانی همکاری کند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان درمورد دلیل غیبت حسن بابک درون کنار تیم‌های پایه کشتی فرنگی گفت: نظر شخصی وی بود که درون این برهه زمانی همکاری نکند، بابک زحمات زیادی درون این چند ساله ازبرای کشتی فرنگی کشیده هست که نباید فراموش شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان خاطر نشان کرد: حسن بابک حداقل درون این مدت وقت کمک زیادی به شخص من داشت و یکی از عوامل موفقیت تیم بوده هست. الان هم با یکدیگر درون ارتباط هستیم و وی نگران نوجوانان و جوانان هست. بابک از بزرگان کشتی هست و خوب هست که نفراتی مانند وی حفظ شوند و از تجربیات آنها استفاده کردن شود.

رقابت‌های کشتی جوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۱ تا ۲۷ مردادماه درون شهر تالین استونی برگزار می‌شود که برنامه این مسابقات به شرح زیر هست:

دوشنبه ۲۱ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

سه شنبه ۲۲ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و رقابت های شانس مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد 
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

چهارشنبه ۲۳ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات شانس مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

جمعه ۲۵ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

شنبه ۲۶ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و رقابت های شانس مجدد اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

یکشنبه ۲۷ مردادماه:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۴: مسابقات شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت استونی با ایران ۹۰ دقیقه هست به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت استونی، ساعت ۱۲ به وقت ایران هست.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *