با اسامی تازه تیم‌های لیگ یکی آشنا شوید!/ حذف نام پرسپولیس!

به گفته خبرگزاری فارس، فصل گذشته درون لیگ دسته اول اتفاقی حیرت انگیز رخ داد و نام بعضی از تیم ها درون هر رسانه با رسانه ای دیگر و حتی سایت رسمی سازمان لیگ متفاوت بود! این مساله به خاطر مشکلات اداری و پروسه وقت بر تغییر نام باشگاه صورت گرفته بود. به طور مثلال استقلال جنوب تهران نام باشگاهی بود که مورد تایید مسئولان رسمی مسابقات بود ولی بعضی رسانه ها نام  این تیم را به پرسپولیس پاکدشت و بعضی دیگر از رسانه ها نیز این تیم را با نام سرخپوشان پاکدشت می شناختند! بعضی نیز می نوشتند استقلال قرمز پوش!

درون فصل آینده مسابقات که قرار هست از شنبه ۲۶ مرداد شروع شود نیز چنین شرایطی دیده می شود. بعضی رسانه ها نام تیم شهرداری تبریز را علم و ادب تبریز می نویسند! تکلیف خونه به خونه بابل و  بعضی تیم های دیگر معلوم نیست. پیگیری های خبرنگار خبرگزاری فارس نشان می دهد که اسامی تازه بعضی تیم ها به ترتیب زیر هست:

* علم و ادب تبریز وجود خارجی ندارد و هیات فوتبال استان نام رسمی تیم را شهرداری تبریز می‌داند.

* خونه به خونه بابل به نام رایکای بابل تغییر پیدا کرده هست و هیات فوتبال استان مازندران این اسم تازه را تایید کرده هست.

* سرخپوشان پاکدشت نام تازه باشگاه استقلال جنوب تهران هست. مسئولان با انتخاب نام پرسپولیس پاکدشت موافقت نکردند و نام پرسپولیس پاکدشت که درون قرعه کشی مسابقات نیز استفاده کردن شده بود حذف شد.

* داماش گیلانیان( کارون اروند خرمشهر) باشگاه داماش گیلانیان امتیاز دسته اولی کارون اروند را خرید ولی ظاهرا مشکلاتی ازبرای این انتقال خارج از فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال وجود دارد!

لیگ دسته اول درون این فصل ازبرای نخستین مرتبه زودتر از مسابقات لیگ برتر شروع شده و این هم یکی دیگر از ویژگی های مسابقات لیگ دسته یک هست!

انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *