بگوویچ: برانکو و کی‌روش نباید وارد این جنگ می‌شدند/تیم ملی یکی از شانس‌های قهرمانی هست

وینگو بگوویچ  درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد ملاقات روز پنج‌شنبه با شاهین شهرداری بوشهر درون هفته هجدهم لیگ یک گفت: مسابقات پس از یک ماه استراحت از سر گرفته می‌شود و شروع مسابقات همیشه دشوار هست. تیم‌ها پس از وقفه مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و بازیکنان از فرم ایده‌آل‌ گذشته‌شان دور شده‌اند ولی من به تیمم اعتقاد و باور دارم.

وی افزود: شاهین شهرداری بوشهر هم یکی از تیم‌های خوب و قابل احترام هست ولی بازیکنانم باید خودشان را باور کنند و عملکرد خوبی درون میدان به نمایش بگذارند.

وی درون مورد آماده‌سازی گل‌گهر درون نیم‌فصل گفت: از برگزاری اردوهای تیم درون سیرجان و بندرعباس رضایت کامل دارم. از مدیریت باشگاه به خاطر برگزاری این اردوها تشکر می‌کنم…البته یکی دو گیم دوستانه بیشتر داشتیم شرایط ایده‌آل‌تر می‌شد.

سرمربی اسبق پرسپولیس درون مورد پیروزی ۵ بر صفر ایران مقابل یمن عنوان کرد: تیم ملی عملکرد فوق‌العاده‌ای درون این گیم داشت به این تیم تبریک می‌گویم. یکی از بهترین عملکردهای تیم ملی با کی‌روش را درون این گیم شاهد بودم. بازیکنان تیم ملی بسیار جدی و محکم گیم می‌کردند و عملکرد بسیار خوبی داشتند.

وی افزود: با توجه به مسابقاتی که درون جام ملت‌ها تا امروز دیدم باید بگویم بدون تعارف ایران یکی از شانس‌های قهرمانی درون این مسابقات هست.

بگوویچ درون مورد شکست استرالیا مقابل اردون که از شگفتی‌های جام محسوب می‌شد، گفت: استرالیا به هیچ عنوان آن کیفیتی که درون جام جهانی داشت را ارائه نکرد. واقعاً به آن تیم هم نزدیک نشد دلیل این همه تغییر را نمی‌دانم شاید بازیکنان این تیم تغییر کرده‌اند. کره جنوبی نمایش مطلوبی مثل جام جهانی درون گیم با فلیپین نداشت. 

هموطن برانکو درون مورد درگیری رسانه‌ای کی‌روش و برانکو بعداز گیم با یمن گفت: برانکو نه تنها هموطن هست که یکی از دوستان صمیمی من هم محسوب می‌شود وی آدمی بسیار مؤدب و با حیایی هست. ولی نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که چنین شرایطی رقم خورده هست. کی‌روش هم آدم بزرگی هست به نظر من بهتر بود این دو مربی وارد چنین جنگ و دعوایی نمی‌شدند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *