جلالی: مشکل مصدومان ما از استقلال حادتر هست/نساجی فردا فوتبال قابل قبولی ارائه می‌دهد

به گفته خبرگزاری فارس،‌ مجید جلالی درون نشست خبری پیش از گیم با استقلال تهران گفت: ما درون مجموعه‌ای از گیم‌های پرچالش هستیم که فرصت خوبی ازبرای تیم ما و بچه‌های ماست که خودشان را اثبات کند. درون گیم‌هایی که انجام دادیم بازیکنان با تمام وجودشان با موج مشکلات ریز و درشتی که داشتیم تلاش کردند و با تمام وجودشان تلاش کردند بهترین کیفیت را ارائه دهند.

جلالی افزود: بازیکنان ما تلاش می‌کنند فردا بهترین کیفیت خود را نشان دهند و درون آزادی یکی از بهترین و خالصانه‌ترین مسابقات خود را به نمایش بگذارند. انشاالله هواداران بی‌شمار نساجی فردا درون ورزشگاه این بازیکنان را حمایت خواهند کرد.

وی درون جواب به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا غیبت بازیکنان متعدد استقلال درون مسابقه فردا تاثیری درون مسیر تاکتیکی نساجی خواهد داشت یا خیر،‌گفت: درصورتیکه استقلال دو بازیکنش را نداشته باشد آنها بازیکنان زیادی روی نیمکت دارند. درصورتیکه من شرایط نساجی را بگویم مطمئنا متوجه می‌شوید دشوار‌تر از استقلال هست. ما ولیسیانی را درون اختیار نداریم، احمد عبدالله‌زاده درون ترکیب مان نداریم،  مهدی نظری و عباس‌زاده را درون اختیار نداریم بنابراین مشکل ما از استقلال حادتر هست ولی ما یک تیم خوب هستیم وجوانان زیادی داریم که با انگیزه کار می‌کنند و درصورتیکه می‌گویم نساجی فردا فوتبال قابل قبولی ارائه می‌دهد و قاطعانه درون مورد این حرف می‌زنم دلیلش تمریناتی هست که طی روزهای گذشته از بازیکنان دیده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درون مورد اینکه ظاهرا هواداران هواداران نساجی فردا قرار هست با تعدادی اتوبوس به تهران بیایند،‌گفت: شهر تهران که نزدیک هست و هواداران می‌آیند ولی ما درون شهر جم و مسجدسلیمان تنها نبودیم و هواداران ما به ورزشگاه آمدند که از آنها ممنون هستیم و امیدوارم آنها درون این مسیر سلامت باشند. حمایت آنها به بازیکنان ما انرژی و روحیه می‌دهد و فردا هم بیشتر از همیشه آنها را درون ورزشگاه خواهید دید.

جلالی درون مورد اینکه وضعیت مصدومیت عباس‌زاده به کجا رسید و این بازیکن چه زمانی آماده مسابقات می‌شود، گفت: معلوم نیست وی دو هفته پیش تمریناتش را با ما شروع کرد و پس دوباره مصدوم شد خودش انگیزه زیادی داشت که به مسابقات برسد و کمی عجله کرد و دوباره از همان ناحیه مصدوم شد. فکر می‌کنم اواخر فروردین وی بتواند ازبرای ما گیم کند.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *