خیرآبادی: سختی لذت‌بخشی براي انتخاب تیم امید داریم/هدف همه ما موفقیت کشتی فرنگی هست

جمشید خیرآبادی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درمورد انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: تمام نفراتی که مجوز حضور درون این مسابقات را داشتند روی تشک آمدند و شاهد رقابت خوبی از سوی تمام مدعیان بودیم. خیلی سریع شورای فنی تشکیل می شود و برنامه‌ریزی را ازبرای شروع اردوهای تیم ملی انجام خواهیم داد. 

وی درمورد معافیت تعدادی از کشتی گیران از حضور درون انتخابی عنوان کرد: تعدادی از نفراتی که درون ماه های گذشته به صورت مرتب درون اردوهای تیم ملی و مسابقات متعدد حضور داشتند به دلیل فشار تمرینات و مسابقات با صلاحدید محمد بنا و کمیته فنی معاف شدند، ولی این دلیل نمی‌شود که کشتی‌گیری حضورش درون مسابقات جهانی قطعی باشد. 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید تصریح کرد: نفرات برتر رقابت های انتخابی به همراه کشتی‌گیران مورد نظر کادر فنی امید و بزرگسالان به جام جایزه بزرگ آلمان اعزام می‌شوند و پس از آن جمع‌بندی نهایی را ازبرای نفرات اعزامی به مسابقات جهانی انجام خواهیم داد. خوشبختانه تمام مدعیان درون رقابت ها حاضر شدند و تنها یوسفی و دادمرز که درون تیم جوانان حضور داشتند روی تشک نرفتند. یوسفی عملکرد خوبی درون تیم ملی جوانان داشت و سال گذشته هم سوم شده بود

خیر آبادی با بیان اینکه خوشبختانه دست ما پر هست و نفرات خوبی را درون اختیار داریم گفت: نسبت به سال گذشته تیم بهتری داریم و کشتی گیران مدعی و توانمندی را درون اختیار داریم که حتی درون تیم بزرگسالان هم می‌توانند حضور داشته باشند. این موضوع کار انتخاب را ازبرای ما دشوار می‌کند که البته این سختی لذت قسمت هست. خوشبختانه وقت خوبی هم درون اختیار داشتیم و داریم و می توانیم آماده سازی مناسبی را انجام دهیم. انشاالله با برنامه‌ریزی درست و منسجم تیم خوب و پر امیدی را ازبرای کسب بهترین نتیجه عازن مسابقات جهانی کنیم. 

وی درمورد تعامل کادر فنی تیم‌های ملی فرنگ و امید گفت: خوشبختانه تعامل خوبی میان کادر های فنی این دو تیم بر قرار هست، به همین دلیل هم اردوهای خود را به صورت مشترک با تیم بزرگسالان برگزار کردیم. هدف همه ما کمک به یکدیگر ازبرای پیشرفت و موفقیت کشتی فرنگی هست. امیدوارم تیم های امید و بزرگسالان ما درون مسابقات جهانی موفق ظاهر شوند و بتوانند پرچم ایران را به اهتزاز درآورند. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *