زاهدی: ازبرای تکمیل درمان کمالیان باید به استان‌های همجوار برویم/ مسئولان کمک کنند

موسی زاهدی سرپرست تیم فوتسال آذرخش درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد سانحه جلال کمالیان مربی دروازه بان تیم فوتسال آذرخش بندر عباس گفت: کمالیان یکی از مربیان خوب و با اخلاق کشور هست. وی سالهاست درون عرصه مربیگری درون تیم آدرخش زحمت بسیاری ازبرای این باشگاه کشیده هست.

وی درون ادامه‌ گفت: متاسفانه روز گذشته این مربی دچار سانحه آتش‌سوزی شده و به گفته پزشکان ۴۰ درصد سوختگی شدید دارد و درون حال حاضر هم حال مساعدی ندارد و درون کما و بیهوشی به سر می‌برد.

سرپرست آذرخش بندرعباس گفت: پزشکان بیمارستان عنوان کردند که وی باید به بیمارستان‌های مجهزتر کشور اعزام شوند ولی متاسفانه تا به امروز نه احمدی مالک باشگاه و نه دیگر مسئولان استانی به خصوص اداره کل ورزش جوانان حتی حاضر به پاسخگویی تلفن هم نیستند و تا این لحظه حتی یک تماس تلفنی نگرفته اند.

 

وی درون آخر گفت: کمالیان یک انسان بزرگ و یک سرمایه با ارزش ازبرای استان هست و من از مسئولین استان درخواست می کنم که حداقل دستورات لازم را جهت اعزام این مربی به بیمارستانهای مجهزتر صادر کنند و همچنین باشگاه آذرخش مطالبات وی را پرداخت کند تا ما بتوانیم حداقل با پول خودش درمان وی را درون بیمارستانهای مجهزتری ادامه دهیم

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *