سلیمانی: دوستان مدعی از جان فوتسال چه می‌خواهند؟/ فوتسال چه دارد که این همه هیاهو می‌کنند

کاظم سلیمانی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون واکنش به صحبت‌های روز گذشته حسین شمس درون رابطه با اتفاقات و حواشی اخیری که درون گیم تیم‌های فوتسال گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری رخ داده و وی سازمان لیگ و کمیته فوتسال را مقصر دانسته گفت: من نمی‌دانم به چه دلیل عده‌ای دوست دارند کمیته فوتسال را بدون هیچ‌شکل دلیل و تنها با یک اتفاق که درون هر مسابقه‌ای امکان دارد پیش بیاید زیر سؤال ببرند. من درون اینجا به کسانی که بدون هیچ دلیل و مدرک قانونی منتقد سازمان لیگ و کمیته فوتسال هستند می‌گویم این سازمان برنامه‌ریزی خودش را داشته و تا به امروز موفق و هر تلفنی را پاسخگو و هیچ نامه‌ای را بی‌جواب نگذاشته هست.

وی درون ادامه گفت: دلیل مخالفت با سازمان لیگ این موضوع هست که ما درون این سازمان جلوی بی‌نظمی‌ها و عدم مدیریت‌ها و… را گرفتیم و تقویم ورزشی فوتسال را هر ساله زیر نظر کفاشیان رئیس سازمان لیگ برنامه ریزی، اجرا و لیگ‌های فوتسال را بطور منظم برگزار کردیم و این موضوعات حضور ما درون کمیته فوتسال و سازمان لیگ را اثبات می‌کند.

دبیر کمیته فوتسال افزود: تا به امروز ما شش هزار نماینده ناظر، ۱۲ هزار نفر داور به مسابقات اعزام و نزدیک به سه هزار گیم برگزار کردیم و تمام اینها را با کمترین خرج و اقتصاد مقاومتی برگزار کردیم  و همچنین  تا به امروز تمام خرج ها را درون سازمان لیگ با درآمد خود کمیته فوتسال و این سازمان پرداخت کردیم تیم بزرگسالان را قهرمان آسیا، بانوان را قهرمان آسیا، زیر ۲۰ سال را قهرمان آسیا کرده‌ایم واقعا می‌خواهم بدانم انتظار از فوتسال چیست؟

سلیمانی ادامه داد: امروز که حاضر به پاسخگویی شده‌ام به این دلیل هست که این دوستانی که مدعی هستند چه از جان فوتسال می‌خواهند…درصورتیکه به سوابق ورزشی همین افراد پر ادعا نگاهی کنید متوجه می شوید که این سالها همین افراد به هر باشگاهی که ورود کرده‌اند آن باشگاه یا سقوط  و یا ویران شده و سازمان لیگ نمی‌تواند پاسخگو عملکرد و عدم مدیریت این افراد باشد.

وی گفت: همین دوستان مدعی حضور کفاشیان درون امارات هستند که به چه دلیل وی درون ایران و سازمان لیگ پاسخگو حوادث اصفهان نمی باشد. درون جواب می‌گویم کفاشیان نائب رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا هست. درصورتیکه وی درون امارات حضور دارد حضورش به دو دلیل و ضروری هست که هم به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال ایران و هم به عنوان نماینده کنفدراسیون آسیا باید ناظر بر مسابقات جام ملتهای آسیا باشد. حال درصورتیکه وی نمی‌رفت همین افراد مدعی بودند که به چه دلیل کفاشیان درون کنار تیم ملی و درون امارت حضور ندارد. من باز تکرار می‌کنم حضور فیزیکی کفاشیان درون حال حاضر احتیاج نیست تمام کارها و مکاتباتی که درون سازمان لیگ انجام می‌شود با هماهنگی و امضای وی هست.

وی گفت: فوتسال ایران هیچ کمبودی از نظر مربیانی که ادعا دارند ندارد. ما اینقدر مربی و مشاور با تجربه درون کمیته فوتسال و سازمان لیگ داریم که تا چندین سال نیازی نیست از افراد پر ادعا استفاده کردن کنیم. باز هم تکرار می‌کنم درون اصفهان هیچ اتفاق خاصی صورت نگرفته و یک درگیری عادی بوده مثل درگیری‌هایی که درون هر مسابقه ورزشی امکان دارد رخ دهد اتفاق افتاده این آقایان حواشی اصفهان را بزرگ و سیاسی جلوه دادند درون فوتبال هم چشم یک تماشاگر استقلال کور شد و اینقدر مسئله را کسی بزرگ نکرد  این افراد نیت و هدف  خاصی را دنبال می‌کنند.

دبیر کمیته فوتسال درون ادامه تسریع کرد: این افراد خدمت را ازبرای مادیات می‌خواهند. دلسوزی این نیست که برویم روی پشت بامها فریاد بزنیم مگر درون فوتسال چه چیزی هست که می‌خواهیم این همه هیاهو مسیر بیاندازیم.

سلیمانی گفت: خدمت به فوتسال و مردم درون خون من هست هیچ اتفاقی درون کمیته فوتسال و سازمان لیگ رخ نداده درگیری درون اصفهان هم مثل درگیری‌های دیگری که امکان دارد درون هر مسابقه ورزشی روی دهد اتفاق افتاده هست امروز هم یک نماینده مجلس جهت بازدید به کمیته فوتسال و سازمان لیگ آمده بود و وی همه چیز را از نزدیک شاهد و درون آخر هم خیلی راضی بود.

وی افزود: من هیچ‌وقت گرایش سیاسی، اشراف‌گرایی، اسراف‌گرایی و رفتار طاغوتی نداشته و این موضاعات  را به هیچ وجعه نمی‌پسندم. ما بچه‌های جنگ جبهه هستیم و تا آخر هم پای آرمانهای خود هستم و تا به امروز هم از هیچ رانتی استفاده کردن نکردم و مطمئن باشید درون مقابل کسانی که درون پی سو استفاده کردن از بیت المال هستند ایستادگی می‌کنم.

سلیمانی گفت: عده ای می‌خواهند مسائل را بزرگ جلوه دهند و بیهوده و بدون مدرک دلیلی دیگران را محکوم و درون پی جوسازی و سوء استفاده کردن خودشان هستند من درون اینجا به آنها به صراحت می‌گویم درصورتیکه دست از صحبت‌ها و هیاهوی خود برندارند آنها را به کمیته انضباطی و درون صورت احتیاج به مراجع قضایی معرفی می‌کنیم.

وی درون آخر گفت: شجاعت و مردانگی چیز خوبی هست همین دوستانی که این همه سر و صدا و هیاهو درون رسانه‌ها مسیر می‌اندازند زمانی به کمیته فوتسال و سازمان لیگ وارد می‌شوند آنقدر سر خود را خم می‌کنند که انگار وارد درب زورخانه شده‌اند و زمانی که از درب خارج می شوند از پشت خنجر و اخلاق ناجوانمردانه و غیر ورزشی دارند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *