شاندیزی: از روز اول فشار و توقع از تیم زیاد بود/ ما را نخواهند خداحافظی می‌کنیم

به گفته خبرگزاری فارس، حمید شاندیزی پس از پیروزی ۸ بر یک تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران مقابل اندونزی درون ملاقات رده‌بندی این مسابقات گفت: از روز اول این مسابقات فشار و توقع از تیم ما زیاد بود و همین موضوع سبب شده بوند که بازیکنانم استرس داشته و نتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم ولی امروز همانصورت که همگان دیدند توانستیم به پیروزی برسیم.

شاندیزی گفت: بازیکنان ایرانی خوب و قدرتمند و تاکتیکی هستند ولی ما به دلیل اینکه درون اردوهای خود وزنه‌ای نداشتیم به همین دلیل سبب مصدومیت بازیکنانم شد و ما با ۶ مصدوم وارد این مسابقات شدیم که جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم آنها تمام زحمت خود را کشیدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گفت:‌درون نیمه نخست با اندونزی و آنالیزی که از این تیم داشتیم به خوبی توانستیم آنها را خوب پرس کنیم و خیلی خوب توانستیم به گل برسیم و به خاطر همین نتیجه درون ادامه دست به تعویض نزدم و از همان تک تک بازیکنانم که درون زمین حضور داشتند ازبرای حفظ فشار بر اندونزی استفاده کردن کردم.

وی درون آخر گفت: بازیکنان ما با توجه به شرایط سنی که دارند دیگر نمی‌توانند درون این رده سنی گیم کنند. ازبرای ما و بازیکنان این فدراسیون هست که تصمیم می‌گیرد. ما سرباز مملکتیم و درصورتیکه ما را نخواهند خداحافظی می‌کنم و به کار خودمان بازمی‌گردیم. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *