شفر: به بازیکنان استقلال ایمان دارم و امیدوارم فردا پیروز شویم/باید گومیس را مهار کنیم

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال وینفرد شفر سرمربی استقلال درون کنفرانس خبری پیش از ملاقات با الهلال گفت: من قبلاً بارها درون این استادیوم حضور داشته ام، درون این اتاق ازبرای کنفرانس خبری بوده ام و گیم‌های زیادی را برده‌ام…امیدوارم فردا هم درون این ورزشگاه موفق باشیم و گیم را ببریم.

وی تاکید کرد: الهلال تیم بسیار خوبی هست و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست ولی ما با همه وجود ازبرای موفقیت تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم. امیدوارم بتوانیم همه کارهایی که درون تمرینات انجام دادیم را فردا به زمین بیاریم. من به همه بازیکنان تیمم ایمان دارم و فردا با همه وجود تلاش می کنیم ازبرای موفقیت.

شفر درون جواب به سوال خبرنگاری درون خصوص اینکه برنامه شما ازبرای مهار گومز مهاجم الهلال چیست، اظهار داشت: وی بازیکن بسیار خوبی هست و امیدوارم بتوانیم جلوی توپ‌هایی که به وی‌ می‌رسد را بگیریم. درصورتیکه بخواهیم یک بازیکن خوب را متوقف کنیم باید جلوی توپ‌هایی که به وی می‌رسد را بگیریم.

سرمربی استقلال درون آخر و درون خصوص هواداران استقلال اذعان داشت : هواداران استقلال یکی از بهترین هواداران فوتبال درون آسیا هستند. ایرانیان قابل توجهی درون امارات زندگی می‌کنند و امیدوارم فردا هواداران استقلال را درون ورزشگاه ببینم. همه تلاش ما خوشحال کردن هوادارانمان هست. اطمینان دارم هواداران عزیز استقلال درون ایران هم با دعای خود به ما کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *