طباطبایی: مسیر پرفراز و نشیبی پیش روی کاراته هست/ کمیته فنی درمورد مربیان تیم‌ملی نظر می دهد

به گفته خبرگزاری فارس، سیدحسین طباطبایی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون کاراته گفت: از اعضای مجمع و وزیر ورزش و رئیس مجمع تشکر می‌کنم که بستر مناسبی ازبرای برگزاری آزاد انتخابات فراهم کردند. با وجود تبلیغات منفی بعضی دوستان فضای خوبی بود.

وی ادامه داد: مسیر پرفراز و نشیبی درون سال ۹۸ پیش روی کاراته هست؛ مسابقات رده‌های سنی مختلف و کسب سهمیه المپیک که درون این مسیر می‌طلبد تمام اعضای مجمع و خانواده کاراته کمک کنند با همدلی، افتخار بزرگی را ازبرای کاراته درون المپیک ۲۰۲۰ ایجاد کنیم.

رئیس فدراسیون کاراته درمورد محدودیت‌های مالی پیش روی این رشته و برنامه‌هایش ازبرای جذب حامیان مالی گفت: هرچه بتوانیم باید از ظرفیت قسمت خصوصی و اسپانسرها استفاده کردن کنیم. با توجه به تحریم‌های ناعادلانه کشور و محدودیت‌های موجود می‌توانیم با جذب حامیان مالی برنامه‌ها را بهتر اجرا کنیم تا باری از دوش دولت کم کنیم و اعزام‌ها را با حمایت قسمت خصوصی انجام دهیم.

طباطبایی درون خصوص انتخاب سایر همکارانش درون فدراسیون گفت: با توجه به اینکه مسابقات مختلفی را درون ابتدای سال آینده خواهیم داشت، کار فدراسیون درون نوروز هم تعطیلی ندارد. به همین دلیل پیشنهاد دادیم، آشوری به عنوان دبیر مشغول شود. درمورد سایر قسمت‌ها هم با پیشنهاد و مشورت خانواده کاراته گزینه‌های مناسبی را ازبرای فدراسیون درون نظر خواهیم گرفت.

وی درمورد انتخاب تکلیف کادر فنی تیم‌های ملی بانوان و مردان عنوان کرد: تحقیق‌های لازم را انجام خواهیم داد و کمیته فنی درون این خصوص نظر می‌دهد و پس از آن می‌توانیم تصمیم نهایی را اجرایی کنیم.

وی درمورد حضور جواد سلیمی درون فدراسیون کاراته نیز گفت: سلیمی از سرمایه‌های کاراته هست و قطعا از وی به عنوان رئیس کمیته داوران استفاده کردن خواهیم کرد.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *