عابدینی: با مدال جهانی و چهارمی المپیک، تیم ندارم!

مجتبی عابدینی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد اینکه هیچ پیشنهادی از تیم‌های لیگ شمشیربازی ندارد، گفت: نه تنها من بلکه هیچ یک از ملی‌پوشان دیگر پیشنهادی از تیم‌های دیگر ندارند. چون تیم مطرحی نیست که بخواهد ملی پوشان را جذب کند. متاسفانه با این نتایج درخشانی که درون المپیک و جام‌های جهانی و گیم‌های آسیایی گرفتیم هیچ تیمی ازبرای قرارداد نداریم. باید مسئولان فدراسیون تمهیداتی بیندیشند. باقرزاده تلاشش را می‌کند ولی اسپانسرها هم باید با این نتایج ما به سمت این رشته بیایند یا آورده شوند.

وی ادامه داد: درآمدی هم نداریم که بخواهیم امرار معاش کنیم و نمی‌دانیم با این شرایط چه کار باید کنیم، شمشیربازی نه پخش دارد، نه سالن دارد و نه پول. این طور هم نمی‌شود که من به عنوان ملی‌پوش درون پی تیم بگردم.

* لیگ بدون ملی‌پوشان چه سودی دارد؟

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی عنوان کرد: سال‌های قبل بیمه معلم و دانشگاه آزاد ملی‌پوشان را ساپورت می‌کردند ولی نمی‌دانیم به چه دلیل دیگر آنها درون این رشته سرمایه گذاری نکردند. ۷ تیم درون لیگ هستند که شرایط مناسبی ندارند و نمی‌دانم می‌توان نام آنها را لیگ گذاشت یا خیر و برگزاری این لیگ چه سودی می‌تواند داشته باشد زمانی ملی‌پوش ندارد. درون این شرایط جوانان چطور می‌خواهند پیشرفت کنند.

 

* با این شرایط چطور انتظار مدال و سهمیه المپیک دارند؟

عابدینی تاکید کرد: با وضعیتی که وجود دارد انتظار مدال و سهمیه المپیک هم دارند، واقعا شرایط سختی هست و تا الان تحمل کرده‌ایم. امیدوار بودیم که تیم‌هایی بیایند که ملی‌پوشان را جذب کنند ولی آئین‌نامه مسابقات هم معلوم شد ولی هیچ تیمی نیامد. قرارداد آنچنانی هم نداریم که بگوییم چون توقعات بالاست تیمی نمی‌آید. من سال گذشته درون بهترین حالت ۴۰ میلیون تومان گرفتم. این وضعیت فعلی ماست. باید درون خانه بنشینیم و کاری هم نمی‌توانیم انجام دهیم.

* می‌خواهیم سال ۲۰۱۹ را با قدرت شروع کنیم

وی درون مورد اعزام تیم ملی به جام جهانی لهستان گفت:‌نخستین مسابقه ما درون سال ۲۰۱۹ جام جهانی لهستان هست و می‌خواهیم درون سال تازه کارمان را با قدرت شروع کنیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *