فتحی:کار ما ازبرای پروپیچ به نام استقلال و به کام پدیده شد/بازیکنی درون حد پاتوسی جذب می‌کنیم

به گفته خبرگزاری فارس، امیر حسین فتحی با اشاره به مختومه شدن پرونده پروپیچ درون برنامه ورزش و مردم گفت: پروسه پروپیچ بسیار طولانی بود، نامه های متعددی را از شهریور ماه به فیفا نوشتیم که آنها هیچکدام را قبول نکردند. آنها مدعی شدند که پرداخت طلب این بازیکن از محل درآمدهای فدراسیون درون فیفا امکانپذیر نیست.

وی افزود: دو سه هفته پیش با آقای تاج صحبت کردم که درصورتیکه امکان دارد این کار را خودمان انجام دهیم. چندین و چند دفعه با رئیس کمیته انضباطی فیفا و روسای مختلف کمیته های فیفا صحبت کردم. چند دفعه با نمایندگان سفارت ایران درون زاگرب صحبت کردم و حتی پول نقدی را درون سفارت گذاشتیم که درصورتیکه فیفا درخواست ما را قبول نکر خدای ناکرده مشکلی ایجاد نشود…درون آخر اتفاقی که رخ داد با رایزنی های مختلف صورت گرفت.

فتحی تاکید کرد: کاری که ما کردیم گفتند ازبرای باشگاه دیگر لیگ برتر ما هم به ثمر نشست…ظاهرا پرونده مشابهی هم باشگاه پدیده دارد که به نام ما و به کام باشگاه پدیده شد. روز گذشته که نامه باشگاه استقلال ارسال شده نامه باشگاه پدیده هم به فدراسیون رفته هست. امیدواریم این کار الگویی باشد ازبرای همه. ما درون همه زمینه ها درصورتیکه اراده ای داشته باشیم قطعا می‌توانیم. امیدوارم پول فدراسیون فوتبال هم برسد و خرج زیر ساخت‌ها شود.

مدیرعامل استقلال درون خصوص جدایی پاتوسی گفت: آقای تاج به تنگناهای فدراسیون اشاره کرد و همین مشکلات به باشگاه‌ها از جمله استقلال و پرسپولیس تسری پیدا می‌کند. شما دیدید که فیفا اصلا قبول نکرد پول را به حساب فدراسیون بریزد. ما پول پاتوسی را ازبرای پروپیچ می‌گذاشتیم. درصورتیکه ما ۱۰ بازیکن می‌گرفتیم و محروم می‌شدیم بی نتیجه بود ضمن آنکه به درخواست سرمربی استقلال اولویت ما جذب فوروارد بود. این وعده را هم به هواداران استقلال می‌دهم که بازیکنی درون حد پاتوسی جذب استقلال می شود.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *