فریبا:تیمی که ۵ گل می‌زند قطعا تیم خوبی هست/نظر روانخواه شخصی بود،جباروف به درد استقلال می‌خورد

بهتاش فریبا درون گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، درون خصوص برد آبی‌پوشان درون رشت مقابل سپیدرود گفت: تیمی که پنج گل به حریف درون خانه می‌زند قطعا تیم خوبی هست  و می‌تواند هر حریفی را تحت تاثیر قرار بدهد. به غیر از گلهایی که زده شده، هجوم همه‌جانبه استقلال از راست و چپ بیشتر به چشم آمد.

وی افزود: تیم شفر درون این گیم هم از جناحین و هم از عمق خوب کار کرد و از مسیر‌های مختلف به گل رسید. استقلال درون همین گیم نشان داد می‌تواند به رقبایش از زوایای مختلف ضربه بزند، معتقدم درصورتیکه میلاد زکی‌پور پس از عبور از بازیکنان حریف برنامه بهتری ازبرای ارسال پاس‌ها داشت، این تیم گلهای بیشتری می‌زد. مربیان استقلال هم باید ازبرای این بازیکن تمرینات ویژه بگذارند که پس از عبور از بازیکن مستقیمش چگونه به هم‌تیمی‌هایش پاس بدهد. 

عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به سومین برد پیاپی آبی‌پوشان گفت: درصورتیکه یادتان باشد پیش از این درون مصاحبه با خبرگزاری فارس عنوان کردم درصورتیکه استقلال از چهار گیم آینده ۱۲ امتیاز بگیرد مدعی می شود، الان از سه گیم ۹ امتیاز گرفته و ان‌شاءالله از گیم با پدیده هم سه امتیاز لازم را کسب خواهد کرد و شرایط بهتر می شود ضمن آنکه لیگ ۵۰ روز تعطیل هست و با اضافه مصدومان و شجاعیان، کریمی و آقاخان قطعا شرایط تیم بهتر می شود. 

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درون ادامه درون خصوص اعتراض این باشگاه به کار صدا و سیما و اینکه شفر درون نشست خبری به این موضوع اعتراض کرده هست، گفت: فکر می‌کنم تکرار غلط صدا و سیما سبب چنین واکنشی از سوی مسئولان باشگاه شده هست، درصورتیکه یادتان باشد پانزده روز پیش درون یکسری از مسابقات سرود جمهوری اسلامی را به غلط پخش کردند، ولی درصورتیکه این اتفاق دوباره رخ بدهد مطمئنا سبب ایجاد شک و شبهه می شود، الان دوباره این غلط را صدا و سیما مرتکب شده و درصورتیکه دقت کنید تمام پیشکسوتان و مسئولان باشگاه به این موضوع تصویر العمل نشان دادند، به نظر من تصمیم باشگاه استقلال درست بود و آنها باید به این موضوع واکنش نشان می‌دادند. 

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درون خصوص اینکه امید روانخواه درون برنامه فوتبال برتر مدعی شد جبارف با ۳۷ سال سن به درد استقلال نمی‌خورد، گفت: روانخواه نظر شخصی‌اش را گفته و سخن وی سخن کمیته فنی نیست، هر کسی می‌تواند نظر شخصی‌اش را بگوید، من نظر شخصی‌ام را می‌گویم. جبارف به درد استقلال می‌خورد و می‌تواند به این تیم کمک کند به خصوص درون آسیا. معتقدم دیدگاه ما نباید به گیم با سپیدرود و استقلال خوزستان برگردد، بلکه ما باید به فکر گیم‌های بزرگی مثل الهلال عربستان، العین و تیم‌های دیگر باشیم. از قدیم گفته‌اند گیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد…ما جوانان خوبی داریم که نمونه‌اش را با سپیدرود دیدیم، مثل رضا آذری که حتی گل هم زد، یا الهیار صیادمنش که با حضورش مسیر گیم را تغییر داد، ولی مسابقاتی مثل الهلال و العین کاملا متفاوت هست و احتیاج به بازیکنان بزرگ دارد.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *