فن زیبایی که تحسین همه را برانگیخت/ هنرنمایی مقصودی درون تالین+کلیپ

به گفته خبرگزاری فارس، مسابقات مقدماتی ۵ وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از روز گذشته (دوشنبه) درون شهر تالین استونی شروع شده هست که درون آخر رقابت‌های مرحله مقدماتی این اوزان امیرحسین مقصودی و عباس فروتن درون اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم به ملاقات فینال مسیر یافتند و محمدصاق فیروزپور درون وزن ۷۰ کیلوگرم نیز راهی ملاقات رده بندی شد.

یکی از مسابقات زیبای این وزن به رقابت مقصودی با حریف آذربایجانی درون مرحله یک‌چهارم نهایی وزن ۶۵ کیلوگرم اختصاص داشت به طوری که صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی فن زیبای نماینده کشورمان روی حریف را درون صفحه خود قرار داد و وی را تحسین کرد.

این کلیپ را درون زیر مشاهده کنید:

 

 

درون وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین مقصودی درون دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر استفان کومان از رومانی را مغلوب کرد. وی درون دور پس نیز مقابل کانتا توکوریکی از ژاپن با نتیجه ۱۴ بر ۴ به پیروزی رسید. مقصودی درون مرحله یک چهارم نهایی درون یک کشتی نزدیک با نتیجه ۷ بر ۷ از سد توران بایراموف از آذربایجان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی درون این مرحله با نتیجه ۷ بر صفر احمت سلیم ایگیت از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد. مقصودی امشب درون ملاقات نهایی به مصاف قوربان شیرایف از روسیه می‌رود.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *