قاسمپور: با پول ویلموتس می‌توانستیم مربی بهتری جذب کنیم

ابراهیم قاسمپور درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد حضور مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تازه تیم ملی گفت: من آشنایی زیادی با این مربی ندارم و اطلاعات کافی درون مورد سبک و شیوه کاری این مربی بلژیکی ندارم ولی فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال می‌خواهد بازهم به جای درمان با یک مسکن بیماری را درمان کند. 

وی افزود: به نظرم انتخاب ویلموتس انتخابی عجولانه‌ هست. شاید ازبرای اینکه پاسخی به نق زدن منتقدین باشد که به چه دلیل وقت را از دست می‌دهیم این مربی را انتخاب کرد‌ه‌ایم. این درون حالی هست که شنیده ام اندازه کی‌روش می‌خواهیم به وی پول بدهیم. یک و نیم میلیون دلار رقم کمی نیست. فکر می‌کنم با این پول می‌توانستیم مربیانی بهتر از ویلموتس را استخدام کنیم.

قاسمپور با اشاره به حضور ۸ ساله کی‌روش درون تیم ملی گفت: کی‌روش مربی بود که مزایایی هم داشت و یک چهره میان‌المللی بود و درون تیم‌هایی مثل منچستریونایتد کار کرده بود با این حال با همان مربی هم نه جامی گرفتیم نه مقامی کسب کردیم که بخواهیم الان ویلموتس را با وی مقایسه کنیم. تنها امیدوارم انتخاب ویلموتس کارشناسی شده باشد و با این انتخاب دوباره پشیمان نشویم.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *