لبدف: درون ایران می‌توان فهمید والیبال جایگاه ویژه‌ای دارد/ گیم فردا ازبرای ما فینال هست

به گفته خبرگزاری فارس از اردبیل، مارک لبدف پس از شکست تیم ملی والیبال استرالیا مقابل ایران درون هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت های۲۰۱۹ درون نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: به تیم ایران تبریک می‌گویم. گیم مقابل تیم های بالای جدول همیشه دشوار هست. درون ست اول ما این شانس را داشتیم که از ایران پیش بیافتیم، ولی حمایت پرشور هواداران کار را ازبرای ما دشوار کرد و نتوانستیم برنده باشیم. بازهم به تیم ایران تبریک می گویم که توانست برنده این مسابقه باشد.

وی درخصوص اینکه به چه دلیل تغییری درون ترکیب تیمش ایجاد نکرد تا شاید مسیر گیم تغییر کند، گفت: لیگ ملت‌ها مسابقاتی طولانی هست و درصورتیکه بخواهیم امکانات خود را با لهستان و فرانسه مقایسه کنیم دست مان بسته هست. ما محدودیت هایی داریم. به هر حال گیم فردا ازبرای ما حکم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم جز تیم هایی باشیم که درون لیگ می مانیم.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا درخصوص شرایط میزبانی اردبیل خاطرنشان کرد: میزبانی فوق العاده بود و این را درون نشست قبل از مسابقات هم گفتم. اینجا می توان احساس کرد که والیبال ازبرای مردم جایگاه ویژه ای دارد. جو سالن عالی بود و خوشحالم که بازیکنان کم تجربه و جوان تیم ما این فرصت را داشتند تا درون چنین جوی گیم کنند.

مکس استپلس، کاپیتان تیم ملی والیبال استرالیا هم درون این نشست عنوان کرد: از گیم کردن درون ایران با این جو و تماشاگران والیبالدوست لذت بردم. ایران از حمایت هواداران برخوردار بود. با توجه به صدرنشینی ایران گیم مقابل آنها اصلاً آسان نیست. ایرانی‌ها هر لحظه بهتر گیم می‌کنند و بهتر از گذشته می شوند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *