لک: مشکل اصلی داور و ناظر فدراسیون بود

رضا لک درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون واکنش به صحبت‌های مسئولان تیم فوتسال شهروند ساری درون گیم روز گذشته مقابل گیتی‌پسند که این گیم نیمه‌تمام و با حواشی همراه بود، گفت: من واقعاً نمی‌دانم این چه صحبت‌هایی هست که مسئولان این باشگاه انجام می‌دهند. من با صراحت می‌گویم این صحبت‌ها همه کذب هست. وی مدعی چاقو و چوب درون سالن مسابقه شده مگر می‌شود تماشاگرانی که حدوداً از ۲۰۰ نفر کمتر هم بودند با خود چوب و چاقو به سالن آورده باشند.

وی درون ادامه گفت: ما درون ساری زمانی گیم داریم عده‌ای تماشاگرنما از اول  تا آخر گیم ما را مورد توهین و فحاشی قرار می‌دهند هیچ وقت هم مدعی نشدیم که بگویم این تماشاگران با خود چوب و چاقو به همراه آوردند و ما را تهدید کردند. واقعاً نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا می‌آید.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند افزود: مشکل اساسی این دو تیم داور گیم بود که این داور عدم تمرکز کافی درون گیم نداشت و درون گل اول ما کاملاً مقصر بوده و پس از گیم هیچ‌کس از نیمکت‌نشینان‌مان به سمت بازیکنان تیم شهروند نرفته که آنها مدعی شدند یک نفر از این نیمکت کادر فنی گیتی پسند به سمت بازیکنان آنها رفته و به آنها اعتراض کرده که اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. درون هر جای ایران اعتراض تماشاگران یک موضوع عادی هست. موضوع از این قرار هست پس از اتمام نیمه اول یکی از تماشاگران با کاپیتان شهروند صحبتی داشته که این چه گیم پربرخوردی هست که به یکباره یکی از بازیکنان شهروند شروع به فحاشی به مردم اصفهان می‌کند.

وی گفت: این موضوعی هست که روز گذشته سبب درگیری درون سالن پیروزی شد و موضوع دیگری که وجود دارد اصلاً چنین حرفی صحیح نیست که دوستان مدعی شدند درب سالن و همچنین نیروی انتظامی حضور نداشته هست تا آنجا که من اطلاع دارم و تمام موارد درون صورتجلسه کادر زحمتکش نیروی انتظامی قید شده که اصلاً درب سالن به هیچ‌ وجه توسط مسئولان محل مسابقه بسته نشده و حدود ۱۵ نفر از کادر این نیرو درون محل درگیری حضور داشتند.

لک درون رابطه با ناتمام ماندن گیم گفت:‌همانصورت که درون ابتدای صحبت‌هایم گفتم مشکل اصلی داور مسابقه و ناظر فدراسیون بوده هست. اصلاً چنین چیزی صحت ندارند که مسئولان شهروند گفته‌اند گیم از سوی ناظر مسابقه ناتمام مانده هست بلکه این تیم شهروند بوده که به ناظر مسابقه عنوان کرده به دلیل ناامن بودن محل مسابقه و همچنین مصدومیت بازیکنان‌مان درون درگیری قادر به ادامه گیم نیستیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: درصورتیکه واقعاً بازیکنان شهروند با چوب و چاقو مصدوم شده‌اند به چه دلیل بازیکنان این تیم سر و صورت خود را با یخ و با باند کشی بسته بودند؛ مگر می‌شود با باند کشی زخم و یا شکستگی را مداوا کرد. 

لک همچنین درون رابطه با وضعیت بد و حواشی این روزهای لیگ برتر فوتسال بیان داشت: من قبل از این اتفاقات درون مصاحبه‌های خودم به سازمان لیگ و کمیته فوتسال درون رابطه با مرحله پلی‌آف و حساسیت این چند گیم آخر هشدار داده بودم. با توجه به تساوی گیم مس درون گیم روز گذشته قهرمانی ما درون این هفته قطعی شده هست تیم ما اصلاً نیازی نداشته که بخواهد روی پیروزی و شکست گیم با شهروند حساس باشد. من حتی به چند بازیکن اصلی خود استراحت داده بودم من فکر می‌کنم دست‌هایی پشت پرده بوده که می‌خواسته این حواشی را به وجود بیاورد.

وی تصریح کرد: همه این اتفاقات به خاطر عدم مدیریت کمیته فوتسال و سازمان لیگ هست. درون کجای دنیا مرحله پلی‌آف اینگونه برگزار می‌شود که تیم اول با ۳۸ امتیاز بخواهد درون مرحله پلی‌آف شرکت کند ولی هیچ‌شکل امتیاز و مزایایی ازبرای این تیم درون نظر نگرفته باشند و به نظر من اسم مرحله پلی‌آف مرحله حذفی هست که به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: لیگ ما اتفاقات و حواشی زیادی دارد ولی متأسفانه هیچکس نه حاضر هست پاسخگو باشد و نه پیگیری کند و حاصل این عدم پاسخگویی‌ها همین اتفاقاتی هست که این روزها درون لیگ شاهد آن هستیم. پلی‌آف یک تصمیم فنی ازبرای باشگاه‌ها هست و این مرحله باید به لیگ ما کمک کند. حرف من با مسئولان کمیته فوتسال و سازمان لیگ این هست زمانی که این کمیته می‌خواهد یک تصمیم فنی بگیرد لااقل باید از باشگاه‌ها و کسانی که تجربه کافی دارند نظرخواهی کنند. مرحله پلی‌آف درون کل دنیا برگزار می‌شود ولی فوتسال ما همه چیزش با دنیا فرق می‌کند درون کشور خودمان و درون لیگ بسکتبال و والیبال هم مرحله پلی‌آف برگزار می‌شود ولی مسئولین کمیته فوتسال حاضر نیستند که مشورت و حتی از لیگ‌های ایران الگوبرداری کنند.

لک  گفت: درون هیچ جای دنیا مرحله پلی‌آف را درون سه هفته برگزاری مسابقات به اتمام نمی‌رسانند مگر می‌شود درون ۲۶ هفته مسابقه برگزار شده درون سه هفته بخواهیم نتیجه‌اش را معلوم کنیم. 

وی درون آخر گفت: واقعاً متأسفم ازبرای این تصمیمات عجیب که این روزها درون فوتسال ما گرفته می‌شود. درصورتیکه کمیته فوتسال زودتر این مسائل را حل نکند مطمئن باشید فوتسال ما درون آینده با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود و از این به پس شاهد حوادثی بدتر از این روزها درون لیگ فوتسال ایران خواهیم بود.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *