محبی: حریفان سرسختی دارم، ولی یک قدم هم پا پَس نمی‌کشم

یدالله محبی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های جام تختی گفت: پس از مسابقات قهرمانی کشور و اردوهای تیم ملی، پس از تغییرات درون کادرفنی تیم ملی درون یکی از مسابقات مهمی که مورد نظر کادرفنی بود نتیجه گرفتم.

وی ادامه داد: با توجه به حضوری که درون سال‌های گذشته درون این جام داشته‌ام بنظرم سطح مسابقات از نظر کیفی و فنی بالا بود و از طرفی با توجه به اینکه رقابت‌ها به میزبانی کرمانشاه و درون شهر خودمان برگزار می‌شد قهرمانی درون مسابقات اهمیت بالای ازبرای من داشت که به آن رسیدیم.

دارنده مدال طلای سنگین‌وزن کشتی آزاد آسیا درمورد حضورش درون جمع مدعیان و رقابت با هادی و قاسمی ازبرای رسیدن به دوبنده تیم ملی گفت: تمام هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی درون مسابقات قهرمانی جهان و سپس المپیک هست؛ می‌دانم که حریفان باتجربه و سرسختی دارم، ولی سبب نمی‌شود حتی یک قدم پا پس بکشم و بترسم. با تمام توانم ازبرای رسیدن به هدفم تلاش می‌کنم.

محبی تصریح کرد: خوشبختانه درون این سال‌ها درون میادین میان‌المللی مختلفی به میدان رفتم که سبب شد تجربه میان‌المللی‌ام بالا برود و اعتماد به نفس لازم را بدست بیاورم. الان هم پس از هر مسابقه‌ای از اشتباهاتم درس می‌گیرم و تلاش می‌کنم ازبرای مسابقات بعدی نقاط ضعفم را برطرف کنم و رو به جلو حرکت کنم.

وی درمورد برنامه آینده‌اش  و اینکه به نظر می‌رسد کادر فنی نفرات برتر جام تختی را ازبرای حضور درون مسابقات قهرمانی آسیا درون نظر بگیرد گفت: درون هر میدانی که کادرفنی صلاح بداند کشتی خواهم گرفت. سال ۲۰۱۷ درون قهرمانی آسیا طلا گرفتم و درصورتیکه انتخاب شدم، امیدوارم نماینده شایسته‌ای ازبرای ایران باشم.

قهرمان جام تختی درون خصوص رقابت فینال و اینکه با اختلاف اندکی به پیروزی رسید، گفت: نمی‌خواستم درون فینال خیلی فشار بیاورم به همین دلیل با همان نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی مسجل شده بود خیلی فشار نیاوردم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *