محمودزاده: از هر تیم لیگ یک حداقل دو آزمایش دوپینگ انجام گرفته هست

فریبرز محمودزاده درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌درون مورد برگزاری هفته سی و دوم لیگ دسته اول گفت: درون هفته‌های پایانی مسابقات نظارت دقیقی از سوی کمیته‌های اخلاق، حراست فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ  انجام می‌شود و حداقل دو جلسه کارشناسی و بسیار حساس با مسئولان کمیته اخلاق و کمیته داوران ازبرای برگزار شدن هر چه سلامت‌تر مسابقات لیگ یک برگزار شده هست.

وی افزود: پیش‌فرض ما این هست که مسابقات لیگ یک درون سلامت و پاکی کامل برگزار می‌شود و همه تیم‌ها گیم‌های جوانمردانه را انجام می‌دهند ولی یک وظیفه ذاتی داریم که آنهم نظارت دقیق بر برگزاری مسابقات و باشگاه‌هاست…شب گذشته نیز درون جلسه‌های هماهنگی مسابقات از تیم‌های میزبان و هیأت‌های برگزار کننده خواستیم که نیروهای انتظامی و امنیتی بیشتری درون هفته‌های پایانی لیگ یک استفاده کردن کنند.

مسئول مسابقات لیگ دسته اول تصریح کرد: هواداران باشگاه‌ها نیز سعه صدر و تحمل خود را بالا ببرند و درون برگزاری بهتر مسابقات سازمان لیگ و مسئولان گیم‌ها را بیشتر از گذشته یاری کنند تا مسابقات به خوبی و شرایط مناسبی برگزار شود.

محمودزاده درون مورد انجام آزمایش دوپینگ درون لیگ یک گفت: ۳۱ هفته از مسابقات لیگ دسته اول برگزار شده و آمار بسیار خوبی به ثبت رسیده هست. فدراسیون پزشکی و ستاد مبارزه با دوپینگ حداقل از هر باشگاه لیگ دسته اولی حداقل دو یا سه دفعه آزمایش دوپینگ انجام داده‌اند که آمار بسیار خوب و مناسبی هست. ضمن اینکه این آزمایش‌های دوپینگ تنها درون مسابقات لیگ یک نبوده و ماموران کنترل دوپینگ حتی درون تمرینات و هتل‌های محل اقامت تیم‌ها حاضر شدند و از بازیکنان آزمایش دوپینگ گرفتند. بنابراین درون زمینه دوپینگ هم با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با دوپینگ نظارت دقیقی درون لیگ یک انجام شده هست.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *