ملاقات بامدادی با جانشین کی روش، مردی با پوشش تیره+تصویر

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد. این خبر درون آخرین دقایق شب گذشته توسط مهدی تاج عنوان شد.

پس از این اتفاق بلافاصله نمایندگان رسانه ها خود را به فرودگاه امام رسانده تا ورود سرمربی تیم ملی به تهران را از نزدیک ازبرای مخاطبان مخابره کنند ولی دسترسی به این مرد مشکی پوش درون بدو ورود دشوار بود.

مربی بلژیکی که با یک کاپشن سورمه ای رنگ و البته لباسی کاملا تیره از هوایی سرد به هوای بهاری تهران پا گذاشته بود درون همان ابتدا با چهره ای خسته وارد فرودگاه شد به شکلی که چهره وی با عکسهایی که از وی درون صفحات اینترنتی دیده شده کمی فرق داشت، ولی زمانی این مربی استقبال مسئولان تیم ملی با دسته های گل را دید رنگ رخسارش تغییر کرد. وی بلافاصله پس از نشستن روی صندلی چای نوشید و منتظر ماند تا ویزایش صادر شود.

درون این میان وی از سختی سفری که درون پیش داشت با ساکت، شکوری و … صحبت کرد و درون آخر با سرعت به همراه همراهانش سوار بر خودرویی که ازبرای وی، دستیار و وکیلش فراهم کرده بود شد و مسیر هتل را درون پیش گرفت.

مرد مشکی پوش الان پس از کی روش که ۸ سال هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهد ه داشت مسئولیت سنگینی دارد…البته وی امروز از امکانات فوتبال ایران بازدید خواهد داشت و جلسه نهایی ازبرای عقد قرارداد با فدراسیون را درون پیش دارد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *