میثاقیان توبیخ کتبی شد | خبرگزاری فارس

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را درون خصوص تیم‌های لیگ دسته اول صادر کرد.

* ملاقات تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و بادران تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم شاهین شهرداری بوشهر‌ به دلیل فحاشی این تیم به داوری باید مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*ملاقات تیم های خونه به خونه بابل  و استقلال جنوب پاکدشت برگزار و از سوی تماشاگران تیم خونه به خونه به سرمربی این مقابل  فحاشی رخ  داد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسن اختری، مسئول تدارکات تیم استقلال جنوب پاکدشت پس از آخر گیم رفتار نامناسبی با تماشاگران تیم مقابل انجام داد. وی به ۵ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای درون خصوص محرومیت قابل تجدید نظر هست) وی با صدور دستور موقت و به دلیل رفتار غیر ورزشی و ناپسند نسبت به تماشاگران تیم خونه به خونه از همراهی تیم محروم هست.

*ملاقات تیم های بادران و خونه به خونه بابل برگزار و از سوی اکبر میثاقیان، سرمربی  تیم خونه به خونه  تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم خونه به خونه به دلیل فحاشی تماشاگرانش  به تیم داوری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم بادران نیز به دلیل اهانت به داوران تماشاگرانش باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *