ناصری: نباید این همه هجمه به کادر فنی و بازیکنان جوان فوتسال وارد کنیم

رضا ناصری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد عدم نتیجه‌گیری تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال درون رقابت‌های آسیایی تبریز گفت : همه ما خوب می‌دانیم که این تیم جوان و زیر ۲۰ سال هست و با توجه به اینکه ما درون کشورمان از لحاظ تیم‌های پایه ضعیف هستیم و نمی‌توانیم از این تیم‌توقع زیادی داشته باشیم.

وی گفت: درست هست این تیم نتوانسته نتایج دلخواه را کسب کند ولی تمام تلاش خود را انجام داد بازیکنان تیم ملی هم محاسن خوبی داشتند و هم معایبی ما نباید این همه هجمه به کادر فنی و بازیکنان جوان این تیم وارد کنیم همین جوانان هستند که آینده فوتسال کشور را می سازند به نظر من ما باید به آنها فرصت بدهیم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: همانصورت که گفتم کادر فنی و بازیکنان جوان این تیم تمام تلاش تلاش خود را کردند تا نتیجه لازم را کسب کنند درصورتیکه آن توپ درون ۳۰ ثانیه آخر گل نمی‌شد نتیجه به شکل ای دیگری رقم می خورد و همه ما بجای انتقاد به تعریف و تمجید از این تیم می پرداختیم.

ناصری گفت: پس از این نتایج همه تمام تقصیرات را گردن دروازه‌بان انداختند به نظر من دروازبان عیب‌های داشته ولی محاسنش بیشتر از عیبش بوده که این موضوع درون کار دروازبانی یک امر عادی هست منم درون دروازه اشتباهاتی داشتم. تا غلط نکنیم یاد نمی گیریم .

وی گفت : به نظر من عدم نتیجه گیری این تیم نداشتن گیم های تدارکاتی خارجی بوده سوالی که من از فدراسیون فوتبال و مسئولین کمیته فوتسال دارم آیا ما توانستیم هر چیزی که این تیم احتیاج داشته مهیا کنیم ؟ آیا توانستیم امکانات مورد نیازشان و بازیهای تدارکاتی مناسبی ازبرای آنها درون نظر بگیریم؟ بر چه اساس از آنها توقع قهرمانی داریم.

وی درون آخر گفت: من بازهم تکرار می کنم کادر فنی این تیم و بازیکناش تمام تلاششان را کردند که این تیم نتیجه بگیرد ما باید قبول کنیم فوتسال آسیا پیشرفت کرده من نمی گویم انتقاد نکنیم انتقاد داشته باشیم ولی انتقادات سازنده و من شخصا با انتقادات مخرب کننده مخالفم.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *