نصیرزاده: ازبرای شروع لیگ برتر سازمان لیگ منتظر جواب باشگاه هاست

هوشنگ نصیرزاده درون گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درون مورد گلایه بعضی باشگاه های از معلوم نبودن وقت شروع لیگ برتر و قرعه کشی مسابقات گفت: سازمان لیگ بر اساس مصوبه هیات رئیسه خود که با توجه به نامه شورای امنیت کشور( شاک) بوده از باشگاه های حاضر درون لیگ برتر خواست که سیستم بلیت فروشی خود را به روز رسانی کنند علاوه بر آن گیت های ورودی ورزشگاه ها الکترونیک شود و صندلی ها شماره دار شود. همچنین امکان شناسایی تماشاگران ازبرای مسئولان انتظامی فراهم شود.

وی افزود: از آنجایی که این تمهیدات درون بعضی ورزشگاه های کشور درون حال بازسازی هستند بنابراین سازمان لیگ درون نامه ای به باشگاه های لیگ برتر عنوان کرد آخرین وضعیت ورزشگاه های خود را تا آخر هفته به این سازمان عنوان کنند. چنانچه بعضی باشگاه ها نتوانند شرایط درخواستی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را که خواسته شورای امنیت کشور بود و منطبق بر استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیاست را مهیا و به روز رسانی کنند به طور قطع مسابقات آن باشگاه ها درون ورزشگاه های خانگی شان انجام نخواهد شد و درون شهرهای همجوار که امادگی لازم را دارند منتقل شوند.

نصیرزاده درون مورد وضعیت ورزشگاه های لیگ برتری گفت: طبق اطلاع من ۴ تیم پارس جنوبی جم، نساجی مازندران، نفت مسجدسلیمان و شاهین شهرداری بوشهر ورزشگاه هایشان بیشترین مشکل را دارند. این باشگاه ها باید با کمک مسئولان استانی و شهری بتوانند مشکلات ورزشگاه های خود را به حداقل برسانند وگرنه ممکن هست مجبور شوند درون شهری دیگر از میزبان حریفانشان درون لیگ برتر باشند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *