کاراته قهرمانی آسیا – ازبکستان| قرعه کشی رقابتها انجام شد/ کاراته‌کاهای ایران حریفان خود را شناختند

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، قرعه کشی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان انجام شد که بر اساس قرعه کاراته کاهای کشورمان با حریفان ذیل مبارزه خواهند کرد:

قسمت بانوان
کاتا انفرادی: درون گروه یک فاطمه صادقی با کاتاروهایی از بنگلادش، ویتنام، ماکائو، هنگ کنگ، چین تایپه، اندونزی و قزاقستان همگروه هست. 
درون وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار پس از ملاقات با تی هونگ دین از ویتنام، درون صورت برد با میهو میهارا ژاپنی مبارزه خواهد کرد.
درون وزن ۵۵- کیلوگرم: طراوت خاکسار با دپیکا دیمان از هند روبرو می شود و درون ادامه درون صورت برتری با مائه اسو از فیلیپین مبارزه می کند.
درون وزن ۶۱- کیلوگرم: رزیتا علیپور ابتدا با وان یو چویی از هنگ کنگ مبارزه می کند…سپس با برنده فیلپین، اندونزی و بنگلادش ملاقات خواهد کرد. 
درون وزن ۶۸- کیلوگرم: زهرا یاوری درون نخستین مسابقه با جورجیا زمانیا از اندونزی مبارزه خواهد کرد و درون صورت برد به مصاف برنده ترکمنستان و تاجیکستان می رود.
درون وزن ۶۸+ کیلوگرم: حمیده عباسعلی موخلاریم کاکیمجونوآ از ازبکستان مبارزه می کند و درون صورت پیروزی با پریشکا میتال از هند روبرو می شود.
کومیته تیمی ایران ابتدا با ازبکستان ملاقات می کند و درون صورت برد با برنده فیلیپین و اردن مبارزه خواهد داشت.
کاتای تیمی ایران با ترکیب الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده درون گروه یک با تیم های هنگ کنگ، ویتنام، بنگلادش و هند مبارزه می کند.

قسمت مردان
کاتا انفرادی: ابوالفضل شهرجردی درون گروه یک با کاتاروهایی از نپال، ژاپن، هند، قطر، فلسطین، قرقیزستان، کویت، هنگ کنگ و قزاقستان همگروه هست.
درون وزن ۵۵- کیلوگرم: رضا روشن پس از استراحت درون دور اول، دور دوم با برنده ملاقات فیلیپین و هند مبارزه می کند.

درون وزن ۶۰- کیلوگرم: مجید حسن نیا پس از استراحت درون دور نخست با برنده قزاقستان و هند ملاقات می کند.
درون وزن ۶۷- کیلوگرم: امیر مهدی زاده به مصاف حریفان خود خواهد رفت.
درون وزن ۷۵- کیلوگرم: بهمن عسگری دور اول با یی ژو  وانگ از چین ملاقات می کند سپس به مصاف دانشکومار سلواکومار از مالزی خواهد رفت.
درون وزن ۸۴- کیلوگرم: ذبیح اله پورشیب پس از استراحت درون دور اول، دور دوم به مصاف برنده ترکمنستان و قزاقستان می رود. 
درون وزن ۸۴+ کیلوگرم: سجاد گنج زاده دور اول با مینسو یانگ از کره جنوبی و درون صورت برتری با سامانروی آلوروران از مالزی مبارزه خواهد کرد.
کومیته تیمی ایران ابتدا به مصاف تیم ترکمنستان می رود و درون صورت برد رودرروی تیم قزاقستان قرار می گیرد.
کاتای تیمی ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد فرازمهر و علی زند درون گروه ۲ با تیم های کویت، هند، اندونزی، ژاپن و تاجیکستان همگروه هست.
انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *