کارامدی: گیم سختی مقابل ایران داشتیم/به آب و هوای تبریز عادت نداشتیم

به گفته خبرگزاری فارس، شایان کارآمدی پس از شکست سنگین ۸ بر یک مقابل ایران درون نشست خبری پس از گیم گفت:‌ ازبرای این پیروزی به تیم ملی ایران تبریک می‌گویم ما هر توانایی‌مان بود به نمایش گذاشتیم. بازیکنانم نمی‌خواستند درون مقابل تماشاگران‌مان شکست بخورند. گیم سختی مقابل ایرانی‌ها داشتیم و ایرانی‌ها تمام تلاش‌شان را انجام دادند و پیروز میدان شدند.

وی گفت: ما بهترین تیم آسیا نیستیم و بازیکنانم جوان هستند و آنها هرچه درون توان‌شان بود درون این تورنمنت انجام دادند. زمانی که سه گل خوردیم همه چیز ازبرای ما عوض شد. ما استراتژی زیادی را به کار گرفتیم ولی نتوانستیم به گیم برگردیم. با همین تیم درون جام جهانی شرکت می‌کنیم. ایرانی‌ها از لحاظ مهارت‌ فردی سطح تاکتیکی بسیار بالایی دارند.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال  اندونزی گفت: با اهمیت‌ترین دلیل عدم نتیجه‌گیری ما شرایط آب و هوایی ایران بود. درون هوای چین طایفه تقریباً به آنها نزدیک هستیم و به این هوا عادت داریم. ولی به آب و هوای ایران و شهر تبریز عادت نداشتیم. 

وی درون آخر گفت: یکی از مربیان ما اهل ژاپن هست و من از وی تشکر می‌کنم به چه دلیل که این مربی تغییرات زیادی درون تیم ولی انجام داده هست و پس از برگشتم به اندونزی با فدراسیون صحبت می‌کنم تا این تیم را نگه داریم. این بازیکنان تجربه زیادی درون این مسابقات به دست آوردند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *