کربکندی: تراکتور، استقلال و سپاهان خواهان شکست پرسپولیس هستند

رسول کربکندی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ درون مورد ملاقات روز چهارشنبه پرسپولیس و ذوب‌آهن اظهار داشت: این گیم حساسیت بسیار زیادی دارد. با توجه به اختلاف امتیاز پرسپولیس درون صدر جدول درون صورتی که شاگردان برانکو پیروز شوند گام بزرگ به سوی قهرمانی برمی‌دارند. از سوی دیگر هم ذوب‌آهن پس از درخشش درون لیگ قهرمانان آسیا از نظر روحی و روانی شرایط خوبی پیدا کرده و حتی به لیگ برتر هم بازگشته هست.

وی افزود: بازیکنان ذوب‌آهن اکنون اعتماد به نفس خوبی دارند و مقابل پرسپولیس با تمام توان به میدان می‌آیند. هر دو تیم هم گیم‌های هفته قبل خود را برده‌اند. ذوب‌آهن پیکان را شکست داده و پرسپولیس هم سایپا را برده هست.

کارشناس فوتبال با اشاره به حساسیت این گیم ازبرای سایر مدعیان گفت: نتیجه این گیم بر روی شرایط تیم‌های بالای جدول هم تاثیر گذار هست. به همین دلیل استقلال،‌تراکتورسازی و سپاهان دوست دارند ذوب‌آهن درون گیم با پرسپولیس برنده شود تا فاصله امتیازی‌شان با پرسپولیس کم شود.

سرمربی اسبق ذوب‌آهن درون مورد وضعیت روحی بازیکنان درون این گیم حساس گفت: از گذشته تیم‌هایی که با استقلال و پرسپولیس گیم داشتند همواره گیم‌هایشان مورد توجه رسانه‌ها و اهالی فوتبال بوده هست و به همین دلیل مربیان درون این مسابقه نگرانی زیادی ندارند چون بازیکنان با انگیزه زیادی وارد میدان می‌شوند  و گیم پخش مستقیم تلویزیون دارند و تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند. به همین دلیل همواره تیم‌هایی که مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می‌گیرند از لحاظ روحی و روانی و حتی فنی بهتر از گذشته‌شان هستند و فراتر از توان‌شان گیم می‌کنند. درون گیم چهارشنبه پرسپولیس می‌خواهد یک گام دیگر به سوی قهرمانی بردارد و ذوب‌آهن هم با تمام توان مقابلش می‌ایستد. شاید حساسیت زیاد گیم روی مسائل فنی مسابقه هم تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

کر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *