کلهر:‌برانکو اشراف خوبی روی فوتبال ایران دارد/پرسپولیس احتیاج به مهاجم دارد

محمود کلهر درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،درون خصوص قهرمانی پرسپولیس درون هجدهمین دوره لیگ برتر گفت:‌این قهرمانی را به مدیران باشگاه، اعضای هیأت مدیره، مربیان و بازیکنان تبریک می‌گویم که تلاش زیادی کردند تا پرسپولیس قهرمان شود. همچنین باید به هواداران هم این قهرمانی را تبریک گفت که پرسپولیس را تنها نگذاشتند و امیدوارم همیشه دل آنها شاد باشد. پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت هر چند که درون لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی نگرفت ولی واقعا حفظ کردن قهرمانی از رسیدن به آن دشوار‌تر هست که این با اهمیت با درایت کادر فنی و درون راس آن برانکو این قهرمانی به دست آمد.

وی ادامه داد:‌هت تریک پرسپولیس درون قهرمانی به دلیل اشراف خوب برانکو به فوتبال ایران ارتباط دارد و وی رابطه خیلی خوبی هم با بازیکنانش برقرار کرده و به همین دلیل آنها با جان و دل ازبرای پرسپولیس گیم می‌کنند و دیدیم که دستورات تاکتیکی را به خوبی درون زمین پیاده می‌کنند. خوشبختانه لیگ پویایی داشتیم و ۵ تیم درون کورس قهرمانی بودند و این مسئله می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. مطمئنا پرسپولیس و استقلال همیشه باید قوی باشند تا تیم ملی قوی‌ای داشته باشیم…از سمت دیگر سپاهان و پدیده هم عملکرد خیلی خوبی داشتند. هر چند با وجود این مسائل پرسپولیس شایسته قهرمانی بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درون خصوص‌ آینده این تیم پس از سه قهرمانی متوالی درون لیگ برتر خاطرنشان کرد: به هر حال پرسپولیس خیلی خوب کار کرد و برانکو هم شناخت خوبی از این تیم دارد و مطمئنا باز هم این تیم می‌تواند قهرمان شود ولی باید چند بازیکن به پرسپولیس اضافه شود و این تیم حفظ شود. پرسپولیس یک قهرمان درون لیگ قهرمانان آسیا کم دارد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

کلهر درون جواب به این سؤال که کمبود پرسپولیس درون فصلی که گذشت چه بود،‌گفت:‌خوشبختانه پرسپولیس امسال کمبود بازیکن نداشت و دست برانکو باز بود ولی این تیم احتیاج به فوروارد تاثیرگذار دارد. همچنین برانکو باید گاهی تغییر سیستم بدهد. به نظرم پرسپولیس احتیاج به یک مهاجم خوب دارد که شاید آن مهاجم خوب مهدی طارمی باشد.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *