کمالوند: قرارداد کاخا مثل باتیستا و دخسوس ریالی هست

به گفته خبرگزاری فارس، فراز کمالوند درون گفت و گو با رابطه ها عمومی باشگاه پارس جنوبی، درمورد شرایط تیمش درون فاصله چند روز تا شروع لیگ برتر نوزدهم عنوان کرد: شرایط فنی ما خوب هست. دور تازه تمرینات مان را چند روزی هست شروع کردیم و خودمان را آماده ملاقات با پرسپولیس می کنیم. بازیکنان با انگیزه بالا تمرین می کنند و امیدواریم لیگ را پرقدرت استارت بزنیم.

وی درمورد جذب ۳ بازیکن خارجی و بعضی حواشی پیرامون قرارداد این نفرات گفت:ما شب گذشته کاخبر کاکاشویلی هافبک گرجستانی را به خدمت گرفتیم. باید بگویم قرارداد کاخا نیز مثل مگنو باتیستا و فرناندو دخسوس به صورت ریالی بسته شده، ضمن اینکه مبلغ قرارداد وی درون سطح پایینی بوده و از بازیکنان ایرانی ارزان تر هست. فکر می کنم پارس جنوبی تنها باشگاه لیگ برتر هست که قرارداد خارجی هایش را به صورت ریالی امضا کرده و این ازبرای ما خوشایند هست.

سرمربی پارس جنوبی درون جواب به این سوال که آیا نقل و انتقالات تیمش به آخر رسیده بیان کرد: احتیاج به جذب یک مهاجم خوب هم داریم که با اضافه شدن این بازیکن پرونده نقل و انتقالات ما بسته می شود.

کمالوند درمورد برنامه تیمش تا قبل از ملاقات با پرسپولیس افزود:تمرینات خود را ادامه می دهیم و قرار هست درون هفته جاری یکی،دو گیم دوستانه انجام بدهیم تا با آمادگی بالا به مصاف پرسپولیس برویم و بتوانیم از گیم اول ازبرای موفقیت استارت بزنیم.

انتهای پیام/ا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *