گیم سختی مقابل اکسین داریم/مطمئن هستم مسئولان مشکلات فجر را حل می‌کنند

داود مهابادی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درون مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و همچنین گیم این هفته مقابل اکسین البرز گفت: چند هفته‌ای هست که تمرینات خود را از لحاظ بدنی و تاکتیکی شروع کرده‌ایم و خدا را شکر توانستیم تا اندازه‌ای به هدف‌ مورد نظر خود برسیم. همچنین تعدادی بازیکن تازه نظیر مرزبان، بختیاری، دانایی، بهاروند و جلالی را توانستیم جذب کنیم.

وی درون ادامه گفت: امیدوارم این بازیکنان زودتر به هماهنگی لازم برسند که ان‌شاءالله حضوری خوب و پرقدرت درون همین ابتدای نیم‌فصل دوم داشته باشیم. ولی می‌دانیم درون نیم‌فصل دوم شرایط گیم‌ها خیلی دشوار‌تر از نیم‌فصل اول هست به این دلیل که تیم‌ها شناخت بیشتری نسبت به یکدیگر دارند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی همچنین درون رابطه با گیم روز پنج‌شنبه مقابل اکسین البرز گفت: اکسین یکی از تیم‌های خوب و پرمهره لیگ هست و این تیم دارای کادر فنی جوان و باهوشی هست و این تیم قابل احترام هست و می‌دانیم که گیم سختی درون مقابل این تیم داریم. امیدوارم درون نخستین گیم نیم‌فصل دوم بتوانیم با پیروزی زمین گیم را  ترک کنیم.

مهابادی درون جواب به سؤالی که آیا همچنان شرایط اقتصادی باشگاه بد هست، گفت: همچنان این مشکلات پابرجا هست ولی می‌دانم که مدیریت باشگاه درون حال تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی هست که بتواند مشکلات را حل کند البته جا دارد از حمایت‌های بی‌شائبه کامیاب مدیرکل ورزش جوانان فارس و همچنین شورای شهر و استاندار تازه عنایت الله رحیمیکه ورود وی می‌تواند نویدبخش روزهای خوبی ازبرای ورزش استان باشد به این دلیل که وی فردی ورزشی و ورزش دوست هست. مطمئن هستم با پیگیری‌های مدیریت باشگاه و کامیاب و همچنین استاندار تازه اتفاقات خوبی ازبرای تیم فجر رخ دهد.

وی درون آخر گفت: من درون تمرینات و اینجا مجدداً از بازیکنان خود می‌خواهم که تمام تلاش خود را درون زمین گیم انجام دهند و بتوانند با پیروزی درون هر گیم دل مردم استان فارس، شهر شیراز و به خصوص هواداران خوب این باشگاه که همیشه به عنوان سرمایه‌های اصلی تیم فجر درون سرما و گرما این تیم را حمایت می‌کنند را شاد کنیم. البته این صحبت‌ها و کارها جزو وظایف انکارناپذیر ما هست و دفعه دیگر از مسئولان استان فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پیشکوستان می‌خواهم که همگی با کمک و اتحاد و همدلی دست درون دست هم دهیم تیم را حمایت کنیم تا ان‌شاءالله با همدلی یکدیگر دفعه دیگر نام فجر و فوتبال فارس را درون ایران مطرح و به جایگاه واقعی‌اش حضور درون لیگ برتر هست، برسانیم.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *