گیم وزارت ورزش درون زمین تنیس!/ انتخاباتی که تک کاندیدا نیست

به گفته خبرگزاری فارس، درون دنیا توجه زیادی به ورزش تنیس می‌شود و یکی از رشته‌های مطرح هست، ولی ظاهرا درون ایران اهمیتی از سوی مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون ازبرای پیشرفت آن نمی‌شود. درون حالی که مهلت ریاست شایسته درون این فدراسیون مدت وقت‌ها هست که آخر یافته درون عمل اراده‌ای ازبرای برگزاری انتخابات آن وجود ندارد و هر روز صحبت‌های زیادی درون این مورد مطرح می‌شود.

براساس عنوان فدراسیون ۵ نفر ازبرای انتخابات ثبت نام کردند و پس از تحقیق‌ها صلاحیت دو نفر تایید نشد، ولی درون مورد سه نفر دیگر هم اکنون اظهار نظری از سوی مسئولان وزارت ورزش نشده و همه چیز را بلاتکلیف و معلق گذاشته‌اند.

رحمانی، آریانفر و شایسته سه نفری هستند که درون مورد رد یا تایید صلاحیت آنها خبری وجود ندارد و شرایط آنها مبهم هست ولی معلوم نیست به چه دلیل محمدرضا داورزنی، معاون وزارت ورزش عنوان کرده که به دلیل تک کاندیدا بودن، ثبت نام مجددا انجام می شود به چه دلیل که هم اکنون سه کاندیدا ازبرای شرکت درون انتخابات حضور دارند.

کامیار کیمیایی، دبیر فدراسیون تنیس درون این مورد می‌گوید: هم اکنون تاریخی از وزارت ورزش و دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها ازبرای برگزاری مجمع به ما عنوان نشده هست. ۵ نفر ازبرای انتخابات ثبت نام کرده بودند که ۲ نفر صلاحیت‌شان تایید نشد، ولی درون مورد سه نفر دیگر هیچ اطلاعی درون مورد رد یا تایید آنها به ما داده نشده هست.

وی ادامه داد: درون قانون چیزی درون مورد اینکه انتخابات نباید با تک نامزد برگزار شود، نداریم.

 

درون کنار حواشی‌ای که ازبرای ثبت نام، تایید و رد صلاحیت کاندیداها وجود دارد، موضوع ادامه حضور شایسته با وجود آخر یافتن مهلت قانونی ریاستش هم مطرح هست. چیزی که واکنشی از سوی وزارت ورزش نداشته و درصورتیکه قرار هست شایسته به عنوان سرپرست فدراسیون ادامه دهد، به چه دلیل هیچ حکمی ازبرای وی صادر نمی‌شود؟

کیمیایی درون این مورد هم اینطور توضیح می‌دهد:  طبق صحبت‌های داورزنی شایسته فعلا سرپرستی فدراسیون را برعهده دارد و براساس صحبت‌های وزیر نیز رئیس قبلی سرپرستی فدراسیون را تا وقت انتخابات برعهده خواهد  داشت.

به گفته فارس، اینکه وزارت ورزش موضوع تنیس را تا این حد پیچیده کرده این تصور را ازبرای جامعه تنیس و بعضی از نامزدها به وجود آورده که نکند وزارت ورزش قصد دارد انتخابات را مهندسی کرده و می‌خواهد گزینه مدنظر خود را ازبرای انتخابات آماده کند. تنیس درون ماه‌های آینده رقابت‌های با اهمیت دیویس کاپ را درون پیش رو دارد و باید هرچه زودتر ثبات درون این رشته به وجود بیاید.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *