یک پای تاتنهام درون یک چهارم/آسنسیو ناجی رئال درون شب دشوار مقابل آژاکس؛درتموند درآستانه حذف

به گفته خبرگزاری فارس، درون چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و دیدارهای رفت از ساعت ۲۳ و۳۰ دقیقه دو ملاقات برگزار شد که رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی درون ورزشگاه یوهان کرایف میهمان آژاکس آمستردام بود و درون دیگر ملاقات تاتنهام درون استادیوم ملی ومبلی به مصاف دورتموند رفت.

آژاکس  یک- رئال مادرید ۲

ازبرای رئال بنرما ۶۰ و آسنسیو ۸۷  و ازبرای آژاکس حکیم زیاش ۷۵ گلزنی کردند.
 

رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی ۳ دوره متوالی درون این ملاقات درون نیمه اول نتوانست مقابل تیم جوان آژاکس نمایش قدرتمندانه‌ای داشته باشد و حتی یک صحنه دروازه خود گشوده شده دید که با کمک کلیپ چک گل مردود عنوان شد.

درون نیمه دوم رئال گیم بهتری را به نمایش گذاشت و توسط بنزما به گل دست یافت درون ادامه آژاکس که مسیر با ثباتی را درون تمام طول گیم به تصویر کشیده بود روی حرکت تیمی گل تساوی را به ثمر رساند…درون ادامه  حملات دو تیم دروازه دو تیم را تهدیدی جدی نکرد تا اینکه آسنسیو تعویضی درون شبی دشوار رئال عصای دست سولاری شد تا رئال بازهم درون مرحله یک هشتم باختی را تجربه نکند.

تاتنهام۳ – دورتموند صفر

ازبرای سون ۴۸ و یان فرتونگن ۸۳ و یورینته ۸۶ گلزنی کردند.
 

دو تیم با مصدومیت مهره‌های کلیدی خو از جمله هری کین، دله علی و دورتموند با غیبت مارکو رویس، پشچک، پاکو آلکاسر، وایگل پا به میدان گذاشتند…نیمه اول هر دو تیم نمایش رو به جلو داشتند و درون حملات چند دفعه دروازه دو تیم به شدت تهدید شد ولی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

درون نیمه دوم تاتنهام خیلی سریع با سون به گل رسید و درون ادامه دو تیم نمایش شانه به شانه‌ای داشتند تا اینکه فرتونگن گل دوم را به ثمر رساند و یورینته اختلاف را به ۳ گل رساند تا اسپرز ملاقات رفت را با برتری مطمئن ۳ بر صفر به آخر برساند و یک پای خود را درون مرحله یک چهارم ببیند.

دیدارهای برگشت هفته پس درون برنابئو و سیگنال پارک برگزار می شود.

انتهای پیام/ک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *