X
تبلیغات
رایتل
Friends Banner

ویوا چلسی

تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 | 21:29 | نویسنده : پیمان


                   


ادامه مطلب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 | 14:00 | نویسنده : پیمان
هوادارن فرناندو تورس: فرناندو تورس مهاجم با تکنیک چلسی با اینکه از زمان پیوستنش به این تیم همیشه عملکردش مورد انتقاد قرار میگرفت سرانجام او با تلاش و پشتکارش توانست این فصل (2013) را کمی بهتر از فصل گذشته و با تعداد گل بیشتر به پایان برساند تا جای انتقادی را از خود به جای نگذارد.
                   


هواداران فرناندو تورس: در آخرین بازی از هفته 38 لیگ برتر انگلیس پایانی خوشی برای هوادارن، تیم چلسی و فرناندو تورس بود چرا که هم چلسی به لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد راه یافت و هم تورس توانست در آخرین بازی این فصل گلزنی کند تا نتیجه بازی (2 بر 1 شود) و هم آمار گل های خودش را به عدد 23 برساند. طبق رسم موجود در باشگاه در پایان بازی خانواده های بازیکنان وارد زمین شدند و جشن کوچکی را برگزار کردند که در این جمع همسر فرناندو و فرزندانش (لئو و نورا) حضور داشتند. عکس هایی از تورس در این بازی + همسر و فرزندانش در ادامه...                   


ادامه مطلب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 | 02:03 | نویسنده : پیمان


                   


هوادارن فرناندو تورس: تیم فوتبال چلسی در آخرین بازی این فصل لیگ برتر انگلیس مقابل اورتون توانست با گل های خوان ماتا (7) و گل بسیار مهم و ارزشمند فرناندو تورس (76) این فصل را با خاطره ای خوب به پایان برساند، چرا که 3 امتیاز این بازی بسیار حساس بود که به لطف تورس چلسی در جمع چهار تیم فصل بعد لیگ قهرمانان پیوست. بازی دارای موقعیت های فراوانی بود که ناندو از کمترین موقعیت خود بهترین استفاده ممکن را کرد. او با این گلی که در بازی امشب به ثمر رساند توانست تعداد گل های خود را به عدد 23 برساند تا این فصل را بدون انتقاد و خاطره ای خوب به پایان برساند.                   


تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 | 19:25 | نویسنده : پیمان
هواداران فرناندو تورس: همانطور که میدانید این آخرین بازی از سری مسابقات لیگ برتر انگلیس میباشد و میشه گفت تقریبا صعود چلسی به چهار تیم برتر برای حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان قطعی شده است و نکته بسیار جالب این بازی حضور تورس و دمبا با در کنار هم میباشد.!!!
درضمن این بازی ساعت 19:30 از شبکه ورزش پخش میشود.

به امید گلزنی تورس در این بازی

ترکیب بازی:

Cech، Ivanovic، Cahill، Luiz، Cole، Lampard، Ake، Torres، Mata، Oscar، Ba


                   

                   


   1    2    3    4    5      ...    9    >>

Ads 2

  • *از ما حمایت کنید*


    دريافت كد گوگل پلاس

    دریافت کد گوگل پلاس

    ابزار هدایت به بالای صفحه